Деца с тротинетки се сблъскаха челно в Оризаре, едното е със счупена ръка
Двама малолетни младежи - на 15 и 16 години - се сблъскаха челно с тротинетките си в несебърското село Оризаре, оповестиха от ОДМВР-Бургас.
И двамата потърпевши са от упоменатото обитаемо място.
Инцидентът е станал през вчерашния ден към 17:30 ч.
Младежите са управлявали тротинетките с висока скорост на прав сектор, а в последна сметка се стига до преден конфликт.
По-голямото момче е потърпевшо по-сериозно като е със счупена ръка. То е получило здравна помощ в УМБАЛ-Бургас, след което е освободено за домашно лекуване.
И двамата потърпевши са от упоменатото обитаемо място.
Инцидентът е станал през вчерашния ден към 17:30 ч.
Младежите са управлявали тротинетките с висока скорост на прав сектор, а в последна сметка се стига до преден конфликт.
По-голямото момче е потърпевшо по-сериозно като е със счупена ръка. То е получило здравна помощ в УМБАЛ-Бургас, след което е освободено за домашно лекуване.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




