Двама маскирани мъже са били заснети от охранителна камера да

...
Двама маскирани мъже са били заснети от охранителна камера да
Коментари Харесай

Камера засне двама маскирани мъже в Севлиевско, местни алармират за кражба ВИДЕО

Двама маскирани мъже са били снимани от охранителна камера да обикалят по мрачно из севлиевското село Ряховиците. Кадрите бяха оповестени в обществените мрежи от локална жителка, която твърди, че точно те са откраднали автомобил в региона.

„ Ето това са хората, които откраднаха колата. Хора, апелирам, помагайте да ги разкрием “, написа дамата към видеото и фотосите.

Не излиза наяве дали откраднатото возило е благосъстоятелност на авторката.

На фрагментите се виждат двама мъже с тъмни облекла и покрити лица, които се движат пешком по улица в селото през нощта. Публикацията бързо провокира голям брой мнения и терзание измежду локалните поданици.

„ Хората си обикалят с маски и никой не ги среща или вижда по пътя... “, написа консуматор.

Друг разяснява:

„ Местни са, тъй като вървят с наведени глави в обсега на камерите. Знаят за тях, непознат човек няма да знае и да се пази. “

Жители на Ряховиците настояват, че в региона към този момент е имало и други похищения.

„ Малко ли къщи ограбиха, че и колите почнаха, хората кое по-напред да пазят към този момент не знам “, гласи един от мненията.

Страхът измежду хората в селото пораства, а някои признават, че към този момент се тормозят даже да излизат рано заран.

„ Човек да го е боязън да излиза за първа промяна “, написа локален гражданин.

Към момента няма публична информация дали причинителите са открити, а хората приканват всеки, който разполага с информация, да подаде сигнал в полицията.



Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР