Двама души са загинали от огнестрелни рани при стрелба и

...
Двама души са загинали от огнестрелни рани при стрелба и
Коментари Харесай

Убити и ранени при ромска свада в Нова Загора

Двама души са починали от огнестрелни рани при пукотевица и всеобщ бой между две семейства в новозагорския квартал " Шести ", заяви БТА като цитира пресцентъра на регионалната полиция в Сливен. Други седем индивида са ранени.

Незабавно към мястото са ориентирани полицейски екипи. В резултат на бързите дейности на служители на реда от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Сливен и от бранш " Специални тактически дейности ” към ОДМВР-Стара Загора е сподавен спор. Не е е позволено той да прерасне в разпра, да ескалира и да докара до повече и по-сериозни последици.

Полицаите съумяват да изведат и задържат трима мъже, барикадирали се в частен парцел в квартала. По първични данни от случая са починали двама души, други трима са в болница с разнообразни пострадвания. При осъществената инспекция е конфискувана ловна пушка. Работата по случая продължава. Образувано е досъдебно произвеждане.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР