Кола се вряза в хора в Лайпциг - двама души са загинали
Двама души са починали и 20 са ранени откакто автомобил на скорост се вряза в голям брой хора в източния немски град Лайпциг. Данните за жертвите са на Радио Лайпциг. Пострадалите са с разнообразни контузии.
Водачът на автомобила е арестуван. Полицията разгласи „ животозастрашаваща изключителна обстановка “. Говорител на полицията не посочи какво значи това.
Инцидентът е станал в историческия център на Лайпциг. На място работата към 40 пожарникари и 40 медици.
Водачът на автомобила е арестуван. Полицията разгласи „ животозастрашаваща изключителна обстановка “. Говорител на полицията не посочи какво значи това.
Инцидентът е станал в историческия център на Лайпциг. На място работата към 40 пожарникари и 40 медици.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




