Двама души са загинали и 20 са ранени след като

...
Двама души са загинали и 20 са ранени след като
Коментари Харесай

Кола се вряза в хора в Лайпциг - двама души са загинали

Двама души са починали и 20 са ранени откакто автомобил на скорост се вряза в голям брой хора в източния немски град Лайпциг. Данните за жертвите са на Радио Лайпциг. Пострадалите са с разнообразни контузии.

Водачът на автомобила е арестуван. Полицията разгласи „ животозастрашаваща изключителна обстановка “. Говорител на полицията не посочи какво значи това.

Инцидентът е станал в историческия център на Лайпциг. На място работата към 40 пожарникари и 40 медици.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР