Двама души са загинали, а други са пострадали, след като

...
Двама души са загинали, а други са пострадали, след като
Коментари Харесай

Двама души са загинали, след като кола се вряза в пешеходци в Лайпциг

Двама души са починали, а други са потърпевши, откакто кола се вряза в навалица в центъра на в източногерманския град Лайпциг, оповестява Reuters.

Линейки, полицейски коли, пожарни машини и хеликоптер за незабавна помощ са били изпратени към мястото на случая.

Той е станал на комерсиалната улица Grimmaische, която свързва няколко забележителности с пазарния площад на Лайпциг.

Подробности все още не се оповестяват, като полицията дефинира обстановката като " динамична ".
Източник: boulevardbulgaria.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР