Двама души са загинали, след като кола се вряза в пешеходци в Лайпциг
Двама души са починали, а други са потърпевши, откакто кола се вряза в навалица в центъра на в източногерманския град Лайпциг, оповестява Reuters.
Линейки, полицейски коли, пожарни машини и хеликоптер за незабавна помощ са били изпратени към мястото на случая.
Той е станал на комерсиалната улица Grimmaische, която свързва няколко забележителности с пазарния площад на Лайпциг.
Подробности все още не се оповестяват, като полицията дефинира обстановката като " динамична ".
Линейки, полицейски коли, пожарни машини и хеликоптер за незабавна помощ са били изпратени към мястото на случая.
Той е станал на комерсиалната улица Grimmaische, която свързва няколко забележителности с пазарния площад на Лайпциг.
Подробности все още не се оповестяват, като полицията дефинира обстановката като " динамична ".
Източник: boulevardbulgaria.bg
КОМЕНТАРИ




