Двама души са загинали, а 21 са пострадали при катастрофи

...
Двама души са загинали, а 21 са пострадали при катастрофи
Коментари Харесай

Войната по пътищата взе две нови жертви

Двама души са починали, а 21 са потърпевши при произшествия в страната през миналото денонощие. Това оповестиха от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи.

Общо в страната са станали 18 тежки пътнотранспортни катастрофи. В София са регистрирани 180 леки и три тежки произшествия, при които е умрял един човек и са потърпевши трима души.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР