Двама души са загинали, а 21 са пострадали при катастрофи

...
Двама души са загинали, а 21 са пострадали при катастрофи
Коментари Харесай

Двама души са загинали при катастрофи в страната

Двама души са починали, а 21 са потърпевши при произшествия в страната през миналото денонощие. Общо 19 са пътнотранспортните катастрофи за последните 24 часа.
Прочетете още
В София са регистрирани 19 леки произшествия без починали и ранени, написа Българска телеграфна агенция.

От началото на годината са станали 2192 произшествия, починали са 163-ма души, а са ранени 2717. При съпоставяне с действителните данни за починалите през същия интервал на предходната година се регистрират 22-ма повече починали участници в придвижването по пътищата т.г.

Снимка: Архив
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР