Двама души са задържани за участие в стрелбата край Костинброд.

...
Двама души са задържани за участие в стрелбата край Костинброд.
Коментари Харесай

Гонка с коли и престрелка в Костинброд

Двама души са арестувани за присъединяване в стрелбата край Костинброд. Това оповестиха от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи.

Около 14.45 часа на 4 август в РУ-Костинброд е получен сигнал за нападателно шофиране на два автомобила и пукотевица на пътя за с. Петърч. Изпратените на място екипи на районното ръководство и ОДМВР-София засичат единия от колите – „ Форд “, в който откриват 29-годишен мъж с прострелна рана. Пострадалият, водач на колата, е превозен в болница за оказване на здравна помощ, без заплаха за живота му. След оглед на местопроизшествието по случая е формирано досъдебно произвеждане.

В хода на подхванатите незабавни взаимни оперативни дейности, криминалисти от ОДМВР-София и ГДНП открили съпричастността на няколко души към осъщественото действие. Същите били оповестени за общодържавно търсене, а под надзора на Софийска окръжна прокуратура са извършени голям брой процесуално-следствени дейности за определяне на причинителите. Извършени са четири огледа на местопрестъпление, претършуване на три адреса, огледи на материални доказателства, разпити на очевидци. В резултат на дейните дейности по следствието като съпричастни към действието са открити двама мъже.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР