Двама души са в болница след зрелищна катастрофа тази нощ

...
Двама души са в болница след зрелищна катастрофа тази нощ
Коментари Харесай

ЕКШЪН! Кола се вряза в заведение за бързо хранене във Враца, има ранени

Двама души са в болница след зрелищна злополука тази нощ във Враца. Автомобил със софийска регистрация се е врязал в заведение за бързо хранене на паркинга на огромен хипермаркет.

Пострадали са водачът на колата и негов сателит. Те са на 25 и 22 години и са настанени в  болница.

Единият е с фрактура на крак, а другият е с контузия на главата, оповестиха от дирекцията на полицията в Плевен.

Двамата най-вероятно са се движили с превишена скорост. Ударът е бил толкоз мощен, че са минали през бариерата на паркинга, врязали са се в заведението за бързо хранене, минали са през железно заграждение и са спрели до жп релси.

Двамата са избягали, само че по-късно са се предали на полицията в Червен бряг. Не е ясно дали на място са били тествани за алкохол и опиати.

Източник: bTV, Българска национална телевизия

Още вести четете в: Крими & Темида, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР