Пешеходец и велосипедист са в болница след катастрофи в Пловдив
Двама души са в болница след две произшествия в Пловдив през вчерашния ден. Малко преди обяд в четвъртък, към 10:45, е блъснат пешеходец на бул. " Македония ". Възрастният човек е пресичал на пешеходна пътека, когато го връхлита автомобил, извършващ ляв завой.
Прочетете още
Четири часа по-късно, край моста на р. Марица на околовръстния път (II-86), товарен автомобил с прикачено ремарке засегнал със задната си част движещия се по пътното платно велосипедист.
И двамата потърпевши са оставени под лекарско наблюдаване без заплаха за живота. Всички участници са тествани с дрегер, стойностите са негативни. По случаите се водят досъдебни производства.
Няма потърпевши при злополука, зародила към 23 ч. нощес на бул. „ Кукленско шосе “ в Пловдив, предадоха МВР-Пловдив. Според предварителната информация лидер на лек автомобил „ Мерцедес “ е изгубил надзор и се е блъснал поредно в електрически дирек, мантинела и паркирано МПС. Алкохолната проба е негативна, по случая е взето административно отношение от екип на бранш „ Пътна полиция “.
Прочетете още
Четири часа по-късно, край моста на р. Марица на околовръстния път (II-86), товарен автомобил с прикачено ремарке засегнал със задната си част движещия се по пътното платно велосипедист.
И двамата потърпевши са оставени под лекарско наблюдаване без заплаха за живота. Всички участници са тествани с дрегер, стойностите са негативни. По случаите се водят досъдебни производства.
Няма потърпевши при злополука, зародила към 23 ч. нощес на бул. „ Кукленско шосе “ в Пловдив, предадоха МВР-Пловдив. Според предварителната информация лидер на лек автомобил „ Мерцедес “ е изгубил надзор и се е блъснал поредно в електрически дирек, мантинела и паркирано МПС. Алкохолната проба е негативна, по случая е взето административно отношение от екип на бранш „ Пътна полиция “.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




