Кръв на пътя! Двама пострадаха в жестока челна катастрофа във Видинско, единият шофьор избяга
Двама души са потърпевши при тежка челна злополука във Видинско, оповестиха от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи в регионалния град.
Пътният случай е станал на 24 май. Сигнал за него е подаден в 18.34 часа на тел.112. Обадилият се съобщил, че две коли са се блъснали преди Димово.
След известието на местопроизшествието дошъл екип на полицията.
Униформените изяснили, че до злополуката се е стигнало, откакто лидер на „ Форд Фокус “, движейки се от Димово към Арчар, навлязъл в насрещната лента. В този миг от там се задавал лек автомобил „ Опел Астра “ и последвал преден удар сред двете возила.
След случая водачът на „ Форд “-а е напуснал местопроизшествието. 70-годишният лидер на „ Опел “-а и пътувалата с него 45-годишна жена са прегледани в незабавния център на видинската болница. Медиците са установили и при двамата фрактури на ребра.
Мъжът е освободен за домашно лекуване, а дамата е настанена за наблюдаване в МБАЛ „ Св. Петка “.
Оперативна група е направила оглед на местопроизшествието. В хода на извършените оперативно-издирвателни дейности криминалисти открили лидера на „ Форд “-а – 38-годишен от село Рабиша.
Вчера мъжът е бил арестуван и наведен в ареста на районното ръководство в Белоградчик. Работата по случая продължава, формирано е досъдебно произвеждане.
*Снимката е илюстративна
Пътният случай е станал на 24 май. Сигнал за него е подаден в 18.34 часа на тел.112. Обадилият се съобщил, че две коли са се блъснали преди Димово.
След известието на местопроизшествието дошъл екип на полицията.
Униформените изяснили, че до злополуката се е стигнало, откакто лидер на „ Форд Фокус “, движейки се от Димово към Арчар, навлязъл в насрещната лента. В този миг от там се задавал лек автомобил „ Опел Астра “ и последвал преден удар сред двете возила.
След случая водачът на „ Форд “-а е напуснал местопроизшествието. 70-годишният лидер на „ Опел “-а и пътувалата с него 45-годишна жена са прегледани в незабавния център на видинската болница. Медиците са установили и при двамата фрактури на ребра.
Мъжът е освободен за домашно лекуване, а дамата е настанена за наблюдаване в МБАЛ „ Св. Петка “.
Оперативна група е направила оглед на местопроизшествието. В хода на извършените оперативно-издирвателни дейности криминалисти открили лидера на „ Форд “-а – 38-годишен от село Рабиша.
Вчера мъжът е бил арестуван и наведен в ареста на районното ръководство в Белоградчик. Работата по случая продължава, формирано е досъдебно произвеждане.
*Снимката е илюстративна
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




