Дядо не спря на Стоп и се заби в бус във Видинско, двама пострадаха
Двама души са потърпевши при злополука във Видинско, оповестяват от полицията.
Инцидентът е станал към 20 часа снощо на кръстовище в село Тополовец. Лек автомобил „ Ленд Ровър “ с монтанска регистрация, ръководен от 80-годишен мъж от Лом се движел по ул. „ Волгоград “. Той обаче не спрял на знак „ Стоп “ и не е пропуснал движещ се по ул. „ Г. Димитров “ бус с турска регистрация, каран от 56-годишен лидер.
В резултат на злополуката сред двете транспортни средства лидерът на буса е настанен с комоцио в болница в Монтана. Пътничка от леката кола е била превозена в ломската болница, само че след медицински обзор е освободена за домашно лекуване.
Оперативна група направила оглед на местопроизшествието. По случая работи полицията в Белоградчик, формирано е досъдебно произвеждане.
Инцидентът е станал към 20 часа снощо на кръстовище в село Тополовец. Лек автомобил „ Ленд Ровър “ с монтанска регистрация, ръководен от 80-годишен мъж от Лом се движел по ул. „ Волгоград “. Той обаче не спрял на знак „ Стоп “ и не е пропуснал движещ се по ул. „ Г. Димитров “ бус с турска регистрация, каран от 56-годишен лидер.
В резултат на злополуката сред двете транспортни средства лидерът на буса е настанен с комоцио в болница в Монтана. Пътничка от леката кола е била превозена в ломската болница, само че след медицински обзор е освободена за домашно лекуване.
Оперативна група направила оглед на местопроизшествието. По случая работи полицията в Белоградчик, формирано е досъдебно произвеждане.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




