Кърваво меле в Монтанско: Двама са ранени след масов бой, потрошена е селска кръчма
Двама души са потърпевши, а селско заведение е било съществено потрошено след всеобщ пердах в центъра на село Септемврийци, оповестиха от полицията.
Инцидентът е станал малко преди 19 часа нощес пред локално кафене. По първична информация абсурдът избухнал сред двама мъже на 36 и 33 години, които след развълнуван спор стигнали до физическа разпра.
Напрежението бързо ескалирало, а в спора се намесили и други хора, което довело до всеобщо меле. При багра двама мъже са получили пострадвания, а заведението е било съществено потрошено.
На място неотложно са изпратени полицейски екипи. Униформените са разпитали очевидци на случая, а потърпевшите са превозени в болница за обзор и лекуване.
По случая е формирано следствие, като се обясняват аргументите за спора и участниците в побоя.
*Снимката е илюстративна
Инцидентът е станал малко преди 19 часа нощес пред локално кафене. По първична информация абсурдът избухнал сред двама мъже на 36 и 33 години, които след развълнуван спор стигнали до физическа разпра.
Напрежението бързо ескалирало, а в спора се намесили и други хора, което довело до всеобщо меле. При багра двама мъже са получили пострадвания, а заведението е било съществено потрошено.
На място неотложно са изпратени полицейски екипи. Униформените са разпитали очевидци на случая, а потърпевшите са превозени в болница за обзор и лекуване.
По случая е формирано следствие, като се обясняват аргументите за спора и участниците в побоя.
*Снимката е илюстративна
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




