Двама души са мъртви след стрелба в Брамптън късно в

...
Двама души са мъртви след стрелба в Брамптън късно в
Коментари Харесай

2 убити през нощта при стрелба в Брамптън след кавга: полиция

Двама души са мъртви след пукотевица в Брамптън късно в петък вечерта, съгласно полицията на Пийл.

Служителите бяха извикани в региона на Rutherford Road и Weybridge Trail към 22:30 часа. след известия за пукотевица на учебен паркинг.

Регионалната полиция на Пийл споделя, че двама жертви мъже са открити с огнестрелни рани. Една жертва избяга от сцената, преди да се срути на малко разстояние.

 Получавайте ежедневните вести от Канада във входящата си поща, тъй че в никакъв случай да не пропускате най-важните вести за деня.

Получавайте ежедневни национални вести

Получавайте ежедневни вести от Канада във входящата си поща, тъй че в никакъв случай...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР