Двама членове на Националната гвардия са били застреляни близо до

...
Двама членове на Националната гвардия са били застреляни близо до
Коментари Харесай

Двама войници от Националната гвардия бяха застреляни близо до Белия дом

Двама членове на Националната армия са били убити покрай Белия дом във Вашингтон, съгласно американския министър на вътрешната сигурност.

„ Моля, присъединете се към мен в молитвата за двамата Национални гвардейци, които преди малко бяха убити доскоро във Вашингтон “, написа Кристи Ноем в обява в обществените медии в сряда.

Департаментът по вътрешна сигурност „ работи с локалните правоприлагащи органи, с цел да събере повече информация “, добави тя.

Полицейското ръководство на Вашингтон в обява в обществените медии сподели, че обвинен е арестуван и че местопроизшествието е обезопасено.

„ Белият дом е наясно и интензивно следи тази трагична обстановка. Президентът е осведомен “, сподели в изказване прессекретарят на Белия дом Каролайн Лийвит.

Пентагонът сподели, че е осведомен с отчетите за случая.

Това е развиване история

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР