Двама бургазлии влязоха в ролята на Дядо Коледа и Дядо

...
Двама бургазлии влязоха в ролята на Дядо Коледа и Дядо
Коментари Харесай

Дядо Коледа се спусна по фасадата на УМБАЛ-Бургас и зарадва малчуганите от Детското отделение

Двама бургазлии влязоха в ролята на Дядо Коледа и Дядо Мраз и изненадаха малчуганите от Детското поделение в УМБАЛ-Бургас. Белобрадите старци в червени костюми се спуснаха по фасата на лечебното заведение и раздадоха дарове през прозореца на болничното заведение.

25 дребни пациенти получиха торбички с лакомства и играчки. В идеята за болните дечица влезе и Снежанка, която помагаше на Дядо Коледа от прозореца, оповестява " Флагман ".

„ Надявам се да създадем щастливи децата, които по едни или други аргументи посрещат Коледа в болничното заведение. Участваме двама алпинисти, едно джудже и още един асистент. Осигурили сме дарове за оптималния потенциал на Второ детско поделение на УМБАЛ-Бургас. Подготвихме и няколко чорапчета с изненади за извънреднa обстановка, в случай че инцидентно през днешния ден бъдат признати още деца”, сподели Йончо Комитски, който на драго сърце облече костюмът на Дядо Коледа.
свързани новини3482на 22.12.20154021на 19.12.2015
Момчета са приготвили коледните чорапчета с персонални средства и считат да трансфорат благотворителния си жест в традиция.

Източник: pik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР