Грандиозен гаф! Българи забравиха личните си документи при о...
Двама българи – на 45 и 48 години – бяха разкрити от полицията в Залцбург, откакто се пробвали да обхванат в склад за гуми. Те пристигнали с микробус, само че били видяни от очевидци и избягали пешком.
При бягството си мъжете изоставили освен транспортното средство, само че и персоналните си документи вътре, което доста улеснило следствието. Въпреки първичните компликации при издирването, след това двамата сами се предали на полицията.
Признания за още кражби
По време на разпитите те са признали освен за опита за щурм, само че и за присъединяване в други обири на гуми.
При претършуване на парцел в региона на Валс-Зиценхайм, обвързван с различен българин, органите на реда са разкрили към 200 гуми, за които се допуска, че са откраднати.
И тримата са освободени от ареста, а полицията продължава работа по случая, с цел да откри цялостния мащаб на незаконната активност.
При бягството си мъжете изоставили освен транспортното средство, само че и персоналните си документи вътре, което доста улеснило следствието. Въпреки първичните компликации при издирването, след това двамата сами се предали на полицията.
Признания за още кражби
По време на разпитите те са признали освен за опита за щурм, само че и за присъединяване в други обири на гуми.
При претършуване на парцел в региона на Валс-Зиценхайм, обвързван с различен българин, органите на реда са разкрили към 200 гуми, за които се допуска, че са откраднати.
И тримата са освободени от ареста, а полицията продължава работа по случая, с цел да откри цялостния мащаб на незаконната активност.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




