двама американски сенатори изпратиха писмо до мача на Tinder Parent

...
двама американски сенатори изпратиха писмо до мача на Tinder Parent
Коментари Харесай

Tinder трябва да действа за спиране на измами с запознанства, 2 американски сенатори призовават

двама американски сенатори изпратиха писмо до мача на Tinder Parent в сряда, като упорстваха за дейности против измами с измами в платформите на компанията и искане за информация за напъните му за разкриване на измами и отбрана на своите консуматори.

in lepter to match ceo spencer rascoff, вълшебник на сен и маг. Републиканският сенатор Марша Блекбърн изиска от компанията да даде документи за своите политики и процедури, свързани с лъжлива активност в неговите платформи.

Измамите за романтика постоянно включват измамници, създаващи примамливи, само че подправени профили в приложения за запознанства, като се струпват по жертви в продължение на седмици или месеци, преди да изискат дарове или пари. scammers can exploit, ” the senators wrote.

Cybercrime of all stripes cost victims...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР