Том Круз най-накрая получава Оскар-както Уил Доли Партън, Деби Алън и Уин Томас
двадесет и пет години, откакто Том Круз получи първата си номинация за Оскар, той най-сетне получава трофей. Не е и за неговите смъртни каскади. Поне, не извънредно.
Круиз, хореографът Деби Алън и дизайнерът на продукцията „ Прави вярно “ Уийн Томас са определени да получат почетни статуетки на " Оскар " на годишните награди на губернаторите, заяви във вторник Филмовата академия. Доли Партън също ще бъде приета с филантропичната премия на Жан Хершолт за своята благотворителна работа по просветеност и обучение. себе си. Круз, 62 -годишен, е номиниран четири пъти, два пъти за най -добър артист в „ Роден на четвърти юли “ и „ Джери Магуайър “, един път за подкрепящ артист в „ Магнолия “ и един път за най -добра фотография с „ Top Gun: Maverick “. Той също по този начин поддържа театралния филм и огромната холивудска продукция посредством коронавирусната пандемия.
Ян видя „ Невероятният ангажимент на Круз към нашата кино общественост, към театралния опит и към общността на каскадите. “




