Два трамвая се сблъскаха край Централна гара в София* СНИМКИ
Два трамвая по линии 3 и 13 са се сблъскали в региона на Централна гара в София, в посока бул. „ Христо Ботев “.
Инцидентът е станал при към момента неизяснени условия. На място са изпратени екипи, които правят инспекция и откриват аргументите за произшествието.
Към момента няма данни за тежко потърпевши хора.
Очаква се способените институции да излязат с повече информация след привършване на първичния оглед и събирането на данни за случилото се.
Възможно е придвижването на градския превоз в региона краткотрайно да бъде затруднено до премахване на следствията от случая.
*ОБНОВЕНА в 19:30 ч.: От „ Столичен електронспорт “ ЕАД оповестиха, че единият трамвай е управляван от млад лидер, който е в развой на образование, той се е движел с ментор. Причината за произшествието е субективна неточност на младия лидер.
В резултат на удара предното стъкло на единия трамвай е счупено.
Движението на трамваите в сектора към този момент е възстановено.
Снимки: Маргаритка Малинкова
Инцидентът е станал при към момента неизяснени условия. На място са изпратени екипи, които правят инспекция и откриват аргументите за произшествието.
Към момента няма данни за тежко потърпевши хора.
Очаква се способените институции да излязат с повече информация след привършване на първичния оглед и събирането на данни за случилото се.
Възможно е придвижването на градския превоз в региона краткотрайно да бъде затруднено до премахване на следствията от случая.
*ОБНОВЕНА в 19:30 ч.: От „ Столичен електронспорт “ ЕАД оповестиха, че единият трамвай е управляван от млад лидер, който е в развой на образование, той се е движел с ментор. Причината за произшествието е субективна неточност на младия лидер.
В резултат на удара предното стъкло на единия трамвай е счупено.
Движението на трамваите в сектора към този момент е възстановено.
Снимки: Маргаритка Малинкова
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




