Два търговски кораба, плаващи под американски флаг, са преминали през Ормузкия проток
Два търговски кораба, плаващи под американски байрак, са минали през Ормузкия пролив, а въоръжени с управляеми ракети ескадрени миноносци на военноморските сили на Съединени американски щати оперират в Залива, съобщи през днешния ден Централното командване на Съединени американски щати, представено от Ройтерс.
„ Американските сили интензивно подкрепят напъните за възобновяване на прекосяването за комерсиалното мореплаване “, се споделя в изказване на Централното командване.
Инфо: бта
Източник: epicenter.bg
КОМЕНТАРИ




