Два търговски кораба, плаващи под американски флаг, са преминали през

...
Два търговски кораба, плаващи под американски флаг, са преминали през
Коментари Харесай

Два търговски кораба, плаващи под американски флаг, са преминали през Ормузкия проток

Два търговски кораба, плаващи под американски байрак, са минали през Ормузкия пролив, а въоръжени с управляеми ракети ескадрени миноносци на военноморските сили на Съединени американски щати оперират в Залива, съобщи през днешния ден Централното командване на Съединени американски щати, представено от Ройтерс.

„ Американските сили интензивно подкрепят напъните за възобновяване на прекосяването за комерсиалното мореплаване “, се споделя в изказване на Централното командване.

Инфо: бта

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР