Два кораба са преминали през Ормузкия проток, след като Иран

...
Два кораба са преминали през Ормузкия проток, след като Иран
Коментари Харесай

Тръгнаха първите кораби през Ормузкия проток след примирието между САЩ и Иран

Два кораба са минали през Ормузкия пролив, откакто Иран се съгласи да отвори още веднъж този стратегически маршрут в границите на съглашението за помирение със Съединените щати, оповестява платформата за морско следене " МаринТрафик ".

" Насипният транспортен съд NJ Earth, благосъстоятелност на гръцки корабособственик, мина протока в 08:44 UTC, до момента в който Daytona Beach, плаващ под либерийски байрак, го мина по-рано - в 06:59 UTC, малко откакто напусна пристанището Бандар Абас ", се показва в обява на компанията в обществената мрежа Х, представена от Агенция Франс Прес.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР