Два кораба са преминали през Ормузкия проток, откакто Иран се

...
Два кораба са преминали през Ормузкия проток, откакто Иран се
Коментари Харесай

Първите кораби преминават през Ормузкия проток след прекратяването на огъня

Два кораба са минали през Ормузкия пролив, откогато Иран се съгласи да отвори още веднъж водния път като част от съглашение за преустановяване на огъня, оповестява Israel of Times, базирайки се на морската организация Marine Traffic.

„ Гръцкият транспортен съд за насипни товари NJ Earth прекоси пролива в 08:44 UTC, до момента в който плаващият под флага на Либерия Daytona Beach мина по-рано в 06:59 UTC, малко откакто отплава от Бандар Абас в 05:28 UTC “, оповестява Marine Traffic в X.

 

Източник " Труд "

 

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР