Два късни гола позволиха на Ливърпул да се добере до

...

Ливърпул обърна Астън Вила с много късни голове

Два късни гола разрешиха на Ливърпул да се добере до цялостен триумф против Астън Вила с 2:1 на стадион “Вила Парк ” в дуел от 11-и кръг на Премиършип. Мърсисайдци бяха на път да претърпят първа загуба, откакто до 87-ата минута отстъпваха в резултата.

Автор на първия гол в срещата стана египтянинът Махмуд Трезеге в 21-ата минута, а в 29-ата Роберто Фирмино порази вратата на домакините, само че след намесата на VAR голът бе анулиран, защото се видя, че бразилецът е в засада.

Анди Робъртсън върна Ливърпул в мача в 87-ата минута, а Садио Мане означи победния гол за своя тим в спомагателното време. Ливърпул бе на прага да загуби точки за повторно този сезон, само че тимът на Юрген Клоп сподели темперамент, сражавайки се до самия край и бе заплатен за това. Ливърпул води в класирането с 31 точки, следван от Манчестър Сити (25), който в успореден мач се наложи над Саутхемптън с 2:1.
Източник: dnesplus.bg