Два изтребителя се сблъскаха по време на авиошоу в американския

...
Два изтребителя се сблъскаха по време на авиошоу в американския
Коментари Харесай

Нелепо: Самолети се сблъскаха по време на авиошоу

Два изтребителя се сблъскаха по време на авиошоу в американския щат Айдахо. Четиримата членове на екипажите са съумели да се катапултират сполучливо и са невредими.

Причините за случая се проверяват.

Този модел изтребители са създадени от Boeing и са профилирани за електронна война.

Те съставляват летяща заглушителна станция, основана да отстрани вражеските радари и връзки, разчиствайки пътя за останалите бойни групи.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР