Нелепо: Самолети се сблъскаха по време на авиошоу
Два изтребителя се сблъскаха по време на авиошоу в американския щат Айдахо. Четиримата членове на екипажите са съумели да се катапултират сполучливо и са невредими.
Причините за случая се проверяват.
Този модел изтребители са създадени от Boeing и са профилирани за електронна война.
Те съставляват летяща заглушителна станция, основана да отстрани вражеските радари и връзки, разчиствайки пътя за останалите бойни групи.
Причините за случая се проверяват.
Този модел изтребители са създадени от Boeing и са профилирани за електронна война.
Те съставляват летяща заглушителна станция, основана да отстрани вражеските радари и връзки, разчиствайки пътя за останалите бойни групи.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




