Два инцидента на пешеходни пътеки са станали тази сутрин в

...
Два инцидента на пешеходни пътеки са станали тази сутрин в
Коментари Харесай

Кола блъсна майка с двегодишно дете на пешеходна пътека тази сутрин в Плевен

Два случая на пешеходни пътеки са станали тази заран в Плевен в границите на 15 минути, оповестиха от пресцентъра на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи, съобщи Българска телеграфна агенция. 

Първият случай е на пешеходната пътека на кръстовището на улица „ Гренадирска “ и улица „ Неофит Рилски “. Сигналът е постъпил в 07:44 часа. Пострадала е 72-годишна пешеходка, блъсната от лек автомобил, каран от 45-годишен мъж.

Жената е откарана в болнично заведение, където е диагностицирана с фрактури.

Вторият случай е на пешеходна пътека на бул. „ Христо Ботев “. В 07:57 часа 44-годишен с „ Фолксваген “ е блъснал пресичащи пътното платно майка с количка с двегодишно момиченце. Детето е откарано незабавно в незабавно поделение за оказване на лекарска помощ.  

Тестовете за алкохол на двамата водачи са негативни. На местопроизшествията са осъществени огледи от чиновници на бранш „ Пътна полиция “ при ОДн на Министерство на вътрешните работи в Плевен.

Общо 28 души са ранени при 24 пътни катастрофи в страната през миналото денонощие. Жертви няма, оповестиха от Министерство на вътрешните работи на уеб страницата си.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР