Два гола за 3 минути донесоха скъпоценна победа на Динамо

...

Динамо обърна тима на Мишо Александров

Два гола за 3 минути донесоха скъпоценна победа на Динамо (Москва) против Арсенал (Тула) в мач от 24-ия кръг на съветското състезание. Артьом Дзюба откри резултата в интерес на гостите, само че през второто полувреме Владимир Риков и новото попълнение Фьодор Черних съумяха да обезпечат трите точки на Динамо. Михаил Александров влезе като запаса за Арсенал в 76-ата минута на мястото на Еванс Кангва.

Кирил Панченко и Евгений Луценко пропуснаха от чисти позиции за домакините преди почивката. Още по-близо до гола беше бранителят Риков, който опита да трансферира Михаил Левашов с удар зад центъра, само че вратарят на " артилеристите " със сетни сили мазета в корнер.

В 54-ата минута Дзюба засече центриране от десния фланг и с глава направи беззащитен Антон Шунин.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Премиер Лига 24 кръг, събота 31 март  Динамо (Москва) 2:1краен резулат  Арсенал (Тула)