Две коли се сблъскаха челно в центъра на Пловдив, има кошмар...
Два автомобила се сблъскаха челно в центъра на Пловдив. Инцидентът станал към 15.30 часа при кръстовището на булевардите " Руски " и " Шести септември ".
На място има полицейски патрул. Не се оповестява за тежко потърпевши. Заради злополуката има кошмарно запушване. Към момента водачите заобикалят блъснатите возила и се промушват. Нанесени са обилни материални вреди. Служителите на реда откриват повода за конфликта. Вероятно се касае за отнето преимущество.
На място има полицейски патрул. Не се оповестява за тежко потърпевши. Заради злополуката има кошмарно запушване. Към момента водачите заобикалят блъснатите возила и се промушват. Нанесени са обилни материални вреди. Служителите на реда откриват повода за конфликта. Вероятно се касае за отнето преимущество.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




