Дузпа в 98-ата минута на Килиан Мбапе донесе на Пари

...

Нюкасъл бесен след решение за дузпа в последната минута в жребия за Шампионската лига на ПСЖ

Дузпа в 98-ата минута на Килиан Мбапе донесе на Пари Сен Жермен тъждество 1-1 в Шампионската лига с Нюкасъл Юнайтед във вторник, което резервира френския клуб в позиция да се класира за осминафиналите и оставя съперниците им пред сериозна заплаха от груповата фаза излаз.

Изглеждаше, че Нюкасъл – който завоюва с 4-1, когато страните се срещнаха на Сейнт Джеймс Парк предишния месец – щеше да напусне Париж с всичките си три точки в срещата от група F с помощта на откриването на Александър Исак в 25-ата минута.

PSG бяха изчерпали концепциите си, когато получиха опция да спасят равенството в добавеното време, когато VAR реши, че игра с ръка на Тино Ливраменто в наказателното поле е почтена за дузпа.

Mbappé не направи неточност и PSG задържа второто място в групата след Борусия Дортмунд, който завоюва с 3-1 като посетител Милан и доближи до 16-финалите.

Френският първенец ще се причисли към тях с победа в Дортмунд в последния си мач от групата, до момента в който Нюкасъл...