Душан Косич, говори след победата с 2:1 над Славия в

...
Душан Косич, говори след победата с 2:1 над Славия в
Коментари Харесай

Косич: Информациите в медиите ни изнервят

Душан Косич, приказва след успеха с 2:1 над Славия в „ Овча купел “
Наставникът на Локомотив Пловдив съобщи, че проблемите в тима са повече душевен, а не толкоз физически.

„ Започнахме мача с добра сила. Съперникът беше добър. Победата е доста значима. И предходният мач беше значим, и нашият също. Играем да се спасим и се надяваме, че ще играем все по-добре “, стартира Косич.

„ Славия ни провокира да се приберем, имат положителни футболисти, закъснявахме в няколко обстановки, получиха се травми, имаше отмалялост. Имаме повече душевен проблеми, в сравнение с физически “, показа още словенецът.

„ Фокусирани сме единствено върху идващия мач и за нашата цел, изнервят ни информациите в медиите, опитваме се да оцелеем, да си оказваме помощ. Искам моите играчи да си повярват. Ние сме добър тим, изиграхме някои положителни мачове, желая да бъдат себе си. “

„ Изглежда, че се опасяваме да играем в някои моменти. Надяваме се, че в идващите няколко дни ще се подготвим добре са дуела и ще го изиграем по най-хубавия метод “, приключи Душан Косич.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР