Дуото в българския състав за срещата с Белгия утре сутрин

...

България с променен тандем срещу Белгия

Дуото в българския състав за срещата с Белгия на следващия ден заран на АТП къп ще претърпи основна смяна. Григор Димитров ще си партнира с втората ни ракета Димитър Кузманов, оповестиха преди минути от АТП.

В досегашните 2 срещи на двойки против Англия (победа) и Молдова (загуба), най-хубавият български тенисист бе в тандем с Александър Лазаров. Важността от крайния процес на конфликта обаче е предиздвикало нашия капитан да направи рокада. В първия мач от 08:30 часа българско време Кузманов ще се изправи против Стив Дарси, след него излиза Григор Димитров против Давид Гофен, а най-после са двойките.

При триумф над белгийците, тимът ни се класира сигурно за 1/4-финалите, където ще се изправи против Австралия в четвъртък от 01:00 часа българско време.
Източник: fakti.bg