Дунав (Русе) взе минимална домакинска победа – 1:0 над Черноломец

...

Дунав вече е в професионалния футбол

Дунав (Русе) взе минимална домакинска победа – 1:0 над Черноломец (Попово). Двубоят е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига.
 Дунав е на точка от професионалния футбол Дунав е на точка от професионалния футбол
Само една точка от извоюваните три в срещата осигуряваше и на доктрина завръщането на „ драконите “ в професионалния футбол. Василен Марков обезпечи триумфа с глава след центриране от фаул на Джан Хасан в 69-ата минута. Русенският отбор контролираше всичко на терена през 90-те минути. Уцели по един път гредите в двете полувремена. Пропусна и много голови положения.
 Черноломец (Попово) гостува на водача Черноломец (Попово) гостува на водача
В Дунав не честваха след последния съдийски сигнал, уточнявайки, че еуфория не е нужна, когато се завръщаш на мястото си.