НА ЖИВО с GONG.BG: Дунав брои на Витоша - раз, два три...

Дунав Русе и Витоша Бистрица излизат един против различен в плейаут за систематизиране на местата от 11 до 14-о в Първа лига.

Първата среща приключи с триумф за Дунав с 1:0.

Резултатът е 3:0

И в реванша русенци поведоха посредством Бирсент Карагарен в 23-ата минута.

Пак той бе прецизен в 30-ата минута за 2:0.

В 41-ата минута резултатът набъбна на 3:0 за Дунав, откакто прецизен бе Васил Шопов.

Срещата е от 17:30 часа на стадиона в Русе, а вие ще може да го наблюдавате директно в ефира на DIEMA SPORT, PLAY DIEMA XTRA, GONG PLAY, честотите на Дарик радио и минута по минута на Gong.bg.

В случай на резултат 1:0 в интерес на гостите от Бистрица в постоянните 90 минути, то ще се стигне до продължения и вероятно - до осъществяване на дузпи.

Победителят от конфликта ще спори за 11-ата позиция с спечелилия от плейаута чежду Пирин и Етър. Победеният пък ще играе за отбягване на директното отпадане против изгубилия от съперничеството Пирин - Етър.

ДУНАВ - ВИТОША 3:0

1:0 Бирсент Карагарен 23, 2:0 Бирсент Карагарен 30, 3:0 Васил Шопов 41

ДУНАВ: 1 Божидар Луков, 24 Преслав Петров,16 Мартин Ковачев, 4 Петър Патев, 83 Христо Попадийн /66-Бранимир Костадинов/, 31 Красимир Станоев, 11 Диян Димов /70-Карлос Жатоба/, 94 Юлиан Ненов, 10 Васил Шопов, 7 Бирсент Карагарен, 9 Исмаил Иса /Резерви: 86 Станислав Антонов, 77 Бранимир Костадинов, 8 Карлос Жатоба, 22 Михаил Милчев, 27 Мухамаду Ндиайе, 17 Насим Зитуни, 15 Христо Лемперов/ Старши треньор Малин Орачев

ВИТОША: 12 Николай Георгиев, 2 Тодор Гочев, 5 Венцислав Бонев, 6 Румен Гьонов, 7 Кристиян Кочилов, 9 Ангел Стоянов /46-Петко Цанков/, 11 Даниел Кутев, 77 Даниел Пеев /65-Четин Садула/, 80 Лъчезар Котев, 99 Стефан Христов, 25 Георги Ангелов /Резерви: Християн Василев, 14 Четин Садула, 15 Радко Мутафчийски, 18 Петко Цанков, 45 Григор Долапчиев, 66 Орлин Старокин, 88 Ивайло Лазаров/ Старши треньор - Костадин Ангелов