Дунав и Литекс завършиха наравно 1:1 в мач от първия

...

Дунав и Литекс не се победиха на старта на пролетния дял от Втора лига

Дунав и Литекс приключиха наедно 1:1 в мач от първия пролетен кръг на шампионата във Втора лига. И двете попадения на градския стадион в Русе паднаха преди почивката.

" Оранжевите " откриха резултата в 15-ата минута, когато новото попълнение в състава на Андрей Андреев - Юсеин Касов, осъществя дебютния си гол за ловчалии.
 Втора лига се завърна с четири мача Втора лига се завърна с четири мача
Домакините дадоха отговор доста бързо и откакто измина половин час игра Джан Хасан възвърне равенството. До края на постоянното време нямаше нови попадения и двата тима поделиха по една точка.

Въпреки че към този момент е в серия от 5 следващи мача без триумф, Литекс остава на 9-о място в класирането с 24 точки. " Драконите " имат 23 пункта, които им отреждат 12-ата позиция.

В идващия кръг " оранжевите " одобряват Марица, а Дунав е хазаин на борещия се за промоция в елита Етър.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.