Обрат по делото "Дебора" - няма закани за убийство!
Думите са извадени от подтекста на диалозите - специалистите споделят, че това е естествена връзка сред нарязаното момиче и Георги
Обрат по делото за нарязаната Дебора! Вещи лица си трансформират мнението след 3 години - нямало никакви закани за ликвидиране от страна на Георги Георгиев, това било естествена връзка сред него и заралийката.
Това стана ясно на вчерашното съвещание в Районния съд в Пловдив, на което Дебора Михайлова не се появи, а Темида изслуша един от очевидците, само че при закрити врата.
Вещите лица, които до момента бяха безапелационни за съществуването на доказателства, че Георги е заплашвал Дебора да я убие, към този момент не са толкоз сигурни в изказванията си. Причината е, че тези думи няма по какъв начин да причинят боязън у Дебора, защото това е моделът на връзка сред Дебора и Георги, а и освен.
Експертите към този момент показват също, че Дебора е комуникирала по подобен метод и с някогашния си другар Росен - стилът на диалозите е " недодялан и безсрамен ".
Това са претекстовете на специалистите да считат, че този вид диалози явно се е харесвал, колкото и необичайно да звучи това. В същото време обаче специалистите са безапелационни, че това не съставляват действителни закани за младата жена.
Адвокатът на Георги Георгиев - Валентин Димитров, уточни същите неща още преди да стартира вчерашното съвещание. Защитникът на спрягания за касапин е безапелационен, че обвинителната теза от дълго време се е пропукала, като обърна изключително внимание на проблема със заканите за ликвидиране.
" Не единствено не могат да бъдат потвърдени, те не кореспондират с действителността. Те са изфабрикувани и ние през цялото време твърдим това. Такива няма. Извадени от подтекста връзки сред тях, за които и движимостите лица споделиха, че няма по какъв начин да причинят боязън ", съобщи бранителят.
Адвокат Димитров уточни също, че стилът на връзка сред потърпевшата и подсъдимия по принцип бил недодялан и безсрамен и цитираните от обвиняването думи по никакъв метод не се различавали от него.
Стана и ясно, че Георгиев също е пуснал сигнал против Дебора за опасност за ликвидиране.
По думите на юрист Димитров сигналът е импортиран с една-единствена цел, а точно " с цел да нагледи, че това в действителност не са закани за ликвидиране ". Дебора също е употребила много безсрамен език в връзката им. Към момента не е ясно до каква степен е стигнала инспекцията по случая за сигнала, подаден от Георги.
На вчерашното съвещание бе разпитан един от оставащите очевидци, а процесът бе отсрочен за средата на юли. Какво е приказвал този очевидец, не е ясно, тъй като делото се гледа при закрити врата.
Дебора не се яви на съвещанието, само че тя не е длъжна да го прави по закон. Нарязаното момиче към този момент бе разпитано пред Темида, и то два пъти. Това се случи в наличието на психиатри и психолози.
Георги Георгиев беше арестуван през лятото на 2023 година, откакто обществено стана ясно, че на 18-годишната тогава Дебора са направени 400 шева поради 18 рани, нанесени с макетен нож. След близо две години зад решетките окръжните магистрати в Пловдив го пуснаха на независимост под парична гаранция от 10 000 лева при започване на август 2025-а.
Георгиев дава отговор пред съда по 3 обвинявания. Първото е за това, че от април до 25 юни 2023 година в Стара Загора и Казанлък се е заканвал да убие Дебора. Второто е за насила, тъй като на 26 юни 2023-а подстригал част от косата й, като я блъснал с пестник в лицето. Привлечен е към наказателна отговорност и за нанасяне на двустепенна междинна телесна щета - 18 порезни рани с макетен нож и черепно-мозъчна контузия.
Делото един път стигна до финалната права, само че правосъдният състав си направи отказ и се наложи всичко да стартира изначало. Защитата няколко пъти изиска и новият състав, управляван от Спасимир Здравчев, да бъде заменен, само че това по този начин и не беше почетено.
Красавицата тъпче законите
Нарязаната Дебора Михайлова се похвали в обществените мрежи, че тъпче закона. Младата жена лети със 130 км/ч на селски път, където ограничаването е 90 км/ч.
Това се случи в края на месец април, само че към момента не е ясно дали е санкционирана.
Заралийката, която неотдавна се похвали, че си е купила ауди, и то със лични средства - мама и тате не са й помогнали, сама си качи видео по какъв начин погазва закона.
Дебора лети с 40 км над ограничаването с мощното си возило, а в един миг даже се разминава с коли, които се движат в насрещното. Една неверна маневра и приказката бързо ще завърши, тъй като няма по какъв начин да удържи мощното возило при такава висока скорост.
Дебора я грози санкция от 200 евро, само че дали са подхванати някакви дейности от страна на полицията, остава неразбираемо.
Обрат по делото за нарязаната Дебора! Вещи лица си трансформират мнението след 3 години - нямало никакви закани за ликвидиране от страна на Георги Георгиев, това било естествена връзка сред него и заралийката.
Това стана ясно на вчерашното съвещание в Районния съд в Пловдив, на което Дебора Михайлова не се появи, а Темида изслуша един от очевидците, само че при закрити врата.
Вещите лица, които до момента бяха безапелационни за съществуването на доказателства, че Георги е заплашвал Дебора да я убие, към този момент не са толкоз сигурни в изказванията си. Причината е, че тези думи няма по какъв начин да причинят боязън у Дебора, защото това е моделът на връзка сред Дебора и Георги, а и освен.
Експертите към този момент показват също, че Дебора е комуникирала по подобен метод и с някогашния си другар Росен - стилът на диалозите е " недодялан и безсрамен ".
Това са претекстовете на специалистите да считат, че този вид диалози явно се е харесвал, колкото и необичайно да звучи това. В същото време обаче специалистите са безапелационни, че това не съставляват действителни закани за младата жена.
Адвокатът на Георги Георгиев - Валентин Димитров, уточни същите неща още преди да стартира вчерашното съвещание. Защитникът на спрягания за касапин е безапелационен, че обвинителната теза от дълго време се е пропукала, като обърна изключително внимание на проблема със заканите за ликвидиране.
" Не единствено не могат да бъдат потвърдени, те не кореспондират с действителността. Те са изфабрикувани и ние през цялото време твърдим това. Такива няма. Извадени от подтекста връзки сред тях, за които и движимостите лица споделиха, че няма по какъв начин да причинят боязън ", съобщи бранителят.
Адвокат Димитров уточни също, че стилът на връзка сред потърпевшата и подсъдимия по принцип бил недодялан и безсрамен и цитираните от обвиняването думи по никакъв метод не се различавали от него.
Стана и ясно, че Георгиев също е пуснал сигнал против Дебора за опасност за ликвидиране.
По думите на юрист Димитров сигналът е импортиран с една-единствена цел, а точно " с цел да нагледи, че това в действителност не са закани за ликвидиране ". Дебора също е употребила много безсрамен език в връзката им. Към момента не е ясно до каква степен е стигнала инспекцията по случая за сигнала, подаден от Георги.
На вчерашното съвещание бе разпитан един от оставащите очевидци, а процесът бе отсрочен за средата на юли. Какво е приказвал този очевидец, не е ясно, тъй като делото се гледа при закрити врата.
Дебора не се яви на съвещанието, само че тя не е длъжна да го прави по закон. Нарязаното момиче към този момент бе разпитано пред Темида, и то два пъти. Това се случи в наличието на психиатри и психолози.
Георги Георгиев беше арестуван през лятото на 2023 година, откакто обществено стана ясно, че на 18-годишната тогава Дебора са направени 400 шева поради 18 рани, нанесени с макетен нож. След близо две години зад решетките окръжните магистрати в Пловдив го пуснаха на независимост под парична гаранция от 10 000 лева при започване на август 2025-а.
Георгиев дава отговор пред съда по 3 обвинявания. Първото е за това, че от април до 25 юни 2023 година в Стара Загора и Казанлък се е заканвал да убие Дебора. Второто е за насила, тъй като на 26 юни 2023-а подстригал част от косата й, като я блъснал с пестник в лицето. Привлечен е към наказателна отговорност и за нанасяне на двустепенна междинна телесна щета - 18 порезни рани с макетен нож и черепно-мозъчна контузия.
Делото един път стигна до финалната права, само че правосъдният състав си направи отказ и се наложи всичко да стартира изначало. Защитата няколко пъти изиска и новият състав, управляван от Спасимир Здравчев, да бъде заменен, само че това по този начин и не беше почетено.
Красавицата тъпче законите
Нарязаната Дебора Михайлова се похвали в обществените мрежи, че тъпче закона. Младата жена лети със 130 км/ч на селски път, където ограничаването е 90 км/ч.
Това се случи в края на месец април, само че към момента не е ясно дали е санкционирана.
Заралийката, която неотдавна се похвали, че си е купила ауди, и то със лични средства - мама и тате не са й помогнали, сама си качи видео по какъв начин погазва закона.
Дебора лети с 40 км над ограничаването с мощното си возило, а в един миг даже се разминава с коли, които се движат в насрещното. Една неверна маневра и приказката бързо ще завърши, тъй като няма по какъв начин да удържи мощното возило при такава висока скорост.
Дебора я грози санкция от 200 евро, само че дали са подхванати някакви дейности от страна на полицията, остава неразбираемо.
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




