Дублиращият тим на Черно море записа победа в дербито на

...

Дубълът на Черно море победи Септември Тервел

Дублиращият отбор на Черно море записа победа в дербито на 27-ия кръг на Североизточна Трета лига. „ Моряците “ се постановиха с 2:1 на стадион Корабостроител под Аспаруховия мост, оповестява формалният уебсайт на клуба.

Варненци откриха резултата в 46-ата минута, откакто Мартин Банев се разписа от пряксвободен удар. В 63-ата „ зелено-белите “ повишиха на 2:0 след попадение на Александър Киров, а в 75-ата Георги Георгиев от гостите понижи, с което оформи крайния резултат.

Така Черно море заема четвърта позиция в класирането с актив от 47 точки, с две повече и трети в подреждането е Септември Тервел.

В идващия кръг „ моряците “ гостуват на Кубрат, а Септември приема Спартак Варна II.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Радослав Петров, Георги Пасков, Александър Киров, Мартин Банев, Борис Стойков, Пламен Аршев, Александър Веселински, Николай Костадинов,Толга Мюрвет, Кристо Яначков (Георги Монев, Валентино Николаев, Кристиян Иванов, Христодар Христов, Димитър Ковачев, Мартин Петков, Даниел Райчев, Даниел Георгиев).
Източник: petel.bg