Дублиращият отбор на ЦСКА продължи победната си серия, след като

...

Дубълът на ЦСКА мина и през този на Славия

Дублиращият тим на ЦСКА продължи победната си серия, откакто се разправи и с тима на Славия II с 2:1. Мачът от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига се игра на клубната база в Панчарево.

Автори на головете за " армейците " бяха Георги Чорбаджийски в 22-ата минута и Юлиан Илиев в 89-ата минута от дузпа.

Вторият тим на ЦСКА се намира на втора позиция в Югозападната Трета лига, с актив от 58 точки, на 4 точки зад водача Миньор (Перник).

Следващият дуел на възпитаниците на Стамен Белчев е домакинство против ОФК Вихрен (Сандански), на 16 март (събота), от 15:00 часа, на клубната база в Панчарево.