Дублиращият отбор на Черно море постигна победа с 1:0 над

...

Дубълът на Черно море надви Лудогорец III в Трета лига

Дублиращият тим на Черно море реализира победа с 1:0 над Лудогорец III в мач от 28-ия кръг на Североизточната Трета лига. Мачът ще се запомни с меле в 70-ата минута, след което играчи на двата отбора получиха червени картони, а гостуващият отбор напусна терена, написа формалният уебсайт на варненския клуб.

Още в първата минута Берк Бейхан удари греда, а в 13-ата още веднъж той означи за варненци от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле. Втората част бе много нервна и се стигна до жестоко влизане на Кристиян Иванов. Капитанът на Черно море Марин Петков потърси пояснение от играча, което прерасна в меле, а след него и двамата получиха директни червени картони. Веднага по-късно гостуващият отбор напусна терена и отхвърляше да продължи мача под предлог, че няма налична защита. Въпреки че през цялото време на срещата имаше полиция, която охранява домакинските срещи на Черно море. След 20-минутно спиране на срещата, разградчани размислиха и мачът продължи. В 80-ата минута Николай Трифонов вкара втори гол за „ моряците “, само че той не беше зачетен поради засада.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Наско Янков, Валентин Касабов, Стефан Димов, Симеон Савов, Берк Бейхан, Дейвид Луканов, Николай Златев, Марин Петков, Милен Николов, Серги Кешкерян (Денислав Стойчев, Жечко Йорданов, Николай Трифонов, Радослав Петров, Кристо Яначков, Толга Мюрвет, Мартин Банев).

Източник: novsport.com