Дублиращият отбор на Ботев завърши 0:0 при визитата на Монтана

...

Дубълът на Ботев напусна достойно Втора лига

Дублиращият тим на Ботев приключи 0:0 при визитата на Монтана в среща от последния кръг на Втора лига.
Прочетете още
" Канарчетата " изиграха доста мощен мач, в който се опълчиха сполучливо на един от най-хубавите тимове във Втора лига.

През първата част Монир Ал Бадарин опитва да изненада вратаря с удар от центъра, а кълбото мина около гредата.

В края на полувремето Златанов също бе покрай гола, като топката мина на сантиметри от страничния дирек.

Домакините имаха серия от корнери и владееха топката, само че не стигнаха до чисти положения.

След почивката рисков удар на Гичев бе избит от вратаря на " сините ", а в края безредие пред вратата на Ботев приключи с удар около вратата.

Ботев 2 приключи на последното място във Втора лига с 28 точки и изпадна. Все още не е ясна ориста на отбора и дали тимът изобщо ще играе в Югоизточната Трета лига през новия сезон.

Ботев: Панев, Кущинаров, Сидеров, Иванов, Татаров, Златанов, Д. Павлов, Гичев, Хаджиниколов, Ал Бадарин, Гелин

Източник: trafficnews.bg