Дублиращият отбор на Ботев Враца постигна втора поредна победа в

...

Ботев Вр II победи Вихър Славяново в контрола

Дублиращият тим на Ботев Враца реализира втора поредна победа в контролните срещи.

Момчетата на Ивайло Димитров завоюваха с 2:1 семейството си против опитния отбор на Вихър Славяново.

Гостите поведоха в резултата още в 4-ата минута, когато Тони Паликрушев осъществя дузпа. В 17-ата минута обаче резултатът стана 1:1. Радослав Захариев стреля от 20 метра и не остави шансове на вратаря на гостите.

В 65-ата минута Пламен Спасов осъществя сполучливо 11-метров углавен удар. Дузпата бе отсъдена за нарушаване против Йохан Валбуена, а след нея бе завършен крайният резултат 2:1.

За дублиращия отбор играха Алан Миналия и Йохан Валбуена, които към момента нямат права да играят за първия тим. Заради травма присъединяване не взе Сантяго Монтоя.

Последната контрола на тима е планувана за 20 юли от 17 часа против Бдин във Видин. На същата дата отборът ще разбере и програмата за Югозападната В група.

БОТЕВ II – Вихър Славяново 2:1
0:1 Тони Паликрушев 4-дузпа, 1:1 Радослав Захариев 17, 2:1 Пламен Спасов 65-дузпа

БОТЕВ II: Алан Миналия, Деян Танчев, Ивайло Тодоров, Милен Ивов, Пламен Петров, Николай Константинов, Пламен Спасов, Митко Панов, Асен Русинов, Радослав Захариев, Георги Георгиев (Николай Димитров, Стилиян Илиев, Александър Коларов, Янислав Тонов, Самуил Йолов, Тихомир Тодоров, Йохан Валбуена, Луис Филипе)
Източник: novinata.bg