Дублиращият отбор на Ботев /Враца/ победи Ювентус /Малчика/ с 3:0

...

Дубълът на Ботев /Враца/ победи с 3:0 Ювентус /Малчика/

Дублиращият тим на " Ботев " /Враца/ победи " Ювентус " /Малчика/ с 3:0 в мач от 5-тия кръг на Северозападната Трета лига. Това е втора поредна победа за тима на Ивайло Димитров.
Петър Кепов, Митко Панов и Ивайло Дудушки означиха головете в мача, който стартира 15 минути по-късно, защото гостуващия отбор закъсня.
В 35-ата минута Петър Кепов и Николай Стефанов направиха добра композиция и Кепов стреля от границата на наказателното поле в долния десен ъгъл на вратата на Височков.
Само след 4 минути игра " Ботев " вкара и втори гол. Митко Панов и Янислав Тонов извършиха късо ъглов удар, топката се върна у Панов, който с доста хубав удар от границата на пеналта изпрати топката в мрежата на " Ювентус ".
В 70-ата минута ботевци оформиха крайното 3:0. Танчев даде пас в дълбочина към Митко Панов, който влезе в наказателното поле, излъга вратаря и бе съборен, само че топката попадна у Ивайло Дудушки, който я вкара на празна врата.
В идващия кръг " Ботев " гостува на " Севлиево ".
" Ботев " II: Любомир Василев, Петър Кепов, Тодор Цонев, Пламен Петров, Георги Георгиев, Николай Константинов, Николай Стефанов (60 – Валентин Валентинов), Деян Танчев, Митко Панов, Янислав Тонов, Маджин Траоре (60 – Ивайло Дудушки)
Източник: bulnews.bg