Дублиращият отбор на Ботев претърпя загуба с 1:2 при гостуването

...

Дубълът на Ботев /Враца/ загуби с 1:2 гостуването си в Царева ливада

Дублиращият тим на " Ботев " претърпя загуба с 1:2 при гостуването си на " Боруна " /Царева ливада/. Домакините вкараха гол в края на първото полувреме, когато се възползваха осъществяване на ъглов удар и след получилото се недоразумение топката време в мрежата на Кючуков. Малко преди този момент останаха подозрения за дузпа, защото топката се удари в ръката на състезател на домакините.
В 72-ата минута " Боруна " вкара втори гол, откакто техен футболист бе изведен самичък против вратаря и означи за 2:0.
6 минути преди края на мача ботевци върнаха едно попадение. Негов създател бе влезлият в дълга голова серия Радослав Захариев, който бе изведен зад отбраната и преодоля стража на домакините.

" Ботев ": Александър Кючуков, Ивайло Дудушки, Пламен Спасов, Пламен Петров, Георги Георгиев (84 – Алекс Коларов), Деян Танчев, Николай Константинов, Митко Панов, Янислав Дюлгеров (46 – Ивайло Тодоров), Николай Стефанов (76 – Тихомир Тодоров), Радослав Захариев.