Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) изигра впечатляващ мач и завърши

...

Дубълът на на Ботев не се даде на Клаудиу Кешеру и Лудогорец II

Дублиращият тим на Ботев (Пловдив) изигра впечатляващ мач и приключи 3:3 при визитата на Лудогoрец. Срещата от 4-ия кръг на Втора лига се игра въз основата на " зелените " в Разград.

Момчетата на Стефан Стоянов се показаха впечатляващо против своя конкурент, който бе подкрепят от голям брой играчи от мъжкия отбор, измежду които Кешеру и Текпетей.

Мачът стартира неприятно за пловдивчани и до 20-ата минута Лудогорец водеше с 2 гола с попадения на Найденов и Кешеру.

До почивката ботевистите реализираха удивителен поврат, като в границите на 15 минути вкараха три гола посредством Никола Гелин, Иван Василев и Емил Колев.

В самото начало на втората част отборът на Лудогорец възвърне равенството с нов гол на Кешеру. Пловдивчани се държаха като еднакъв със своя противник и не изпаднаха в глуха отбрана, като в края на мача имаха обстановки и за цялостен триумф.