Дублиращият отбор на Ботев допусна обрат и загуби от Левски

...

Ботев Вр II загуби последното си домакинство за сезона

Дублиращият тим на Ботев позволи поврат и загуби от Левски 2007 гр. Левски с 2:3.

Момчетата на Ивайло Димитров първо позволиха гол, по-късно обърнаха до 2:1, само че позволиха още две попадения и изгубиха последния формален мач за 2022 година.

В 8-ата минута опитният Ивайло Раденцов вкара от директен свободен удар за гостите.

В 18-ата минута резултатът бе подравнен. Петър Кепов се разписа, откакто приключи доста добра офанзива за ботевци. Митко Панов даде страховит пас към Асен Русинов, който пусна на Кепов и той на празна врата я вкара в мрежата.

След 11 минути игра резултатът стана 2:1. Асен Русинов подаде добре на Митко Панов и той означи второто попадение за Ботев.

В 39-ата минута гостите от Левски изравниха. След центриране от ъглов удар и неразчетено излизане на вратаря, футболист на Левски означи с глава за 2:2.

През второто полувреме резултатът стана 2:3. Голът падна в 55-ата минута, когато гостите се възползваха от групова неточност на отбраната на Ботев и означиха надвит гол.

БОТЕВ II: Любомир Василев (46 – Александър Кючуков), Петър Кепов, Ивайло Тодоров, Цветослав Поповчев, Пламен Петров (75 – Георги Георгиев), Николай Константинов (61 – Ивайло Дудушки), Деян Танчев (61 – Николай Стефанов), Пламен Спасов, Митко Панов, Асен Русинов, Радослав Захариев (75 – Янислав Дюлгеров)
Източник: novinata.bg