Принцесата на Дубай напусна съпруга си чрез Instagram: „Тъй като си зает с други „придружители“, ето го-разводът “
Дубайската принцеса изиска бракоразвод на брачна половинка си посредством Instagram. Дъщерята на емира на Дубай - Махра бин Мохамед бин Рашид Ал Мактум, показа обява в своя Instagram акаунт, в която напълно съществено желае бракоразвод от своя легален брачен партньор.
Тази обява идва единствено година откакто двамата подписаха брак и едвам два месеца след раждането на щерка им.
Още: Мирише на бракоразвод: Дженифър Лопес и Бен Афлек продават дома си
Развод в Instagram
" Скъпи съпруже,
Тъй като предпочиташ компанията на други хора, декларирам тук желанието си за бракоразвод.
Развеждам се. Развеждам се. Развеждам се.
Всичко хубаво.
Бившата ти жена "
Това гласи известието на дубайската принцеса, която се базира на ислямското предписание " троен талак ", при което мъжете могат да се разведат с дамите си, откакто просто повторят три пъти " разделям се ". В Instagram профила на дубайската принцеса към този момент не се откриват фотоси на брачна половинка ѝ, както и нейни - в неговия.
Махра бин Мохамед бин Рашид Ал Мактум е щерка на шейх Мохамед бин Рашид ал Мактум, който е и вицепрезидент и министър ръководител на ОАЕ.




