Дубълът на Лудогорец надви с 1:0 като домакин Спортист (Своге)

...

Лудогорец II измъкна минимален успех над Спортист

Дубълът на Лудогорец надделя с 1:0 като хазаин Спортист (Своге) в мач от 24-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение пристигна в 22-ата минута, когато Цветослав Петров бе прецизен за “орлите ”. По едно полувреме за разградчани записаха Вандерсон, Илкер Будинов и Георги Терзиев, които се подвизават и за първия отбор на тима.
 Резултати, голмайстори и класиране след 24-ия кръг във Втора лига Резултати, голмайстори и класиране след 24-ия кръг във Втора лига
С тази победа “зелените ” прибавиха нови 3 точки в актива си и по този начин към този момент имат 41, заемайки 5-ото място. Спортист от своя страна има 12 точки по-малко и остава на 10-ото място. В идващия кръг Лудогорец II гостува в Радомир на Струмска популярност, а Спортист приема Янтра (Габрово) вкъщи.