Дубълът на Хебър загуби с минималното 1:0 визитата си на

...

Хебър II отстъпи на лидера Балкан с 1:0 ВИДЕО

Дубълът на Хебър загуби с минималното 1:0 визитата си на лидера във краткотрайното класиране на Трета ЮФЛ Балкан(Ботевград). Това бе осми триумф за амбициозния отбор на домакините от началото на шампионата. Единствения гол за балканци падна още в 3-та минута. Негов създател стана Николай Цветков - Демона, който засече топката с глава след чудесно центриране на Калоян Бонев.

Домакините имаха превес в играта в по-голямата част от мача, само че по този начин и не стигнаха до втори гол, което държа жива интригата до самия край. Тогава и хебърци имаха своите обстановки да попарят Балкан с изравнителен гол, само че шансът бе на страната на ботевградчани.

В идващия 10-ти кръг идната събота Хебър II приема различен отбор от челото - Витоша(Бистрица).

Стартов състав на Хебър II: Йосиф Киуан, Димитър Харизанов, Иван Дишков, Мартин Сечков(к), Милен Николов, Димитър Йовчев, Стилиян Тисовски, Богомил Божуркин, Стоян Сотиров, Ангел Генчев, Даниел Кадьов
Източник: marica.bg