Дубълът на Ботев загуби с 1:3 от Несебър на старта

...

Дубълът на Ботев падна от Несебър с 1:3

Дубълът на Ботев загуби с 1:3 от Несебър на старта на пролетния дял на шампионата в Югоизточна Трета лига.
Прочетете още
Жълто- черните играха с човек по- малко 60 минути от мача, откакто Габриел Златанов получи два жълти- картона.

Ботев поведе от дузпа, вкарана от Бисер Бонев при започване на второто полувреме. Играта на Ботев се разконцентрира и гостите за 20 минути съумяха да отбележат три гола за крайното 1:3

Ботев 2:  Стефан Смъркалев, Димитър Папазов, Ивайло Видев, Костадин Татаров, Станислав Работов, Константин Павлов, Димитър Драганов, Бисер Бонев, Димитър Диклиев, Иво Казаков, Габриел Златанов

Несебър:  Мартин Каишев, Николай Костов, Иван Стоянов, Тодор Петров, Коста Далев, Никола Гавов, Антон Узунов, Стоянчо Велинов, Валентин Сливов, Георги Маджаров, Виктор Кунев
Източник: trafficnews.bg