Дубълът на Ботев (Враца) сдаде първото място в Северозападната Трета

...

Левски спря победният ход на Ботев II

Дубълът на Ботев (Враца) сдаде първото място в Северозападната Трета лига след 1:1 с гостуващият му Левски (Лом) в мач от петия кръг на шампионата.

Очакванията за здрава борба се потвърдиха изцяло. В края на първото полувреме Рангел Абушев се освободи от опеката на врачански защитник и стреля неспасяемо в близкия ъгъл. Секунди след почивката Кирил Кръстев изравни с глава след центриране на съотборник.

Пропуски за гостите направиха Абушев, Огнянов и Цеков и Георгиев, а Любослав Младенов и Виктор Василев не се възползваха от положителни обстановки пред ломската врата.

В 60-ата минута влезлият като запаса Радослав Георгиев фаулира футболист на Левски и реферът Георги Гинчев го в профил счервен картон.

В оставащият половин час топката се разиграваше в половината на домакините. След края на мача и от двата лагера показаха недоволството си от съдийството.