Друг момент на магия на Килиан Мбапе и гол на

...

ПСЖ победи Милан, за да върне кампанията в Шампионската лига на релси

Друг миг на магия на Килиан Мбапе и гол на Рандал Коло Муани помогнаха на Пари Сен Жермен да победи беззъбия Милан с 3-0 на Парк де Пренс, с цел да излезе отпред в група F на Шампионската лига в сряда.

Френският нападател Мбапе наруши безизходицата с остроумен невисок удар преди почивката, преди Коло Муани да удвои преимуществото през втората част след добра игра на техния сътрудник в националния тим Усман Дембеле.

Лий Канг-ин добави трети гол в последната минута за добра мярка.

Въпреки че първото полувреме не беше елементарно, тимът на Луис Енрике надви с шест точки от три мача, две пред Борусия Дортмунд, който завоюва с 1-0 в Нюкасъл Юнайтед.

Милан, който към този момент не съумя да означи в пет следващи мача от Шампионската лига и вкара единствено един път в последните си четири спортни мача, е на последно място в групата с две точки.